Pergjigje e pamatur

01/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ibrahim Rexhepi* Pa medyshje se nuk do t’i kete ardhur mire kryeministrit te Shqiperise, Sali Berisha, po qe se e ka lexuar deklaraten e Ministrise se Energjise te Kosoves. Aty thuhet troç se Shqiperia eshte vonuar per te marre pjese ne ndertimin e termocentralit “Kosova C”. Punet rreth tenderit kane shkuar aq larg dhe ne kete faze me nuk mund te pranohen kompani, apo aksionere te rinj. Eshte hera e dyte pas pavaresise se Kosoves qe zyrtaret nga […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of