Përgjigjja radikale ekonomike e Europës ndaj Covid-19

19/04/2021 12:40 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Një bashkim më i ngushtë se kurrë? BE tani mund të marrë hua, por sa mirë mund t’i menaxhojnë shpenzimet vendet anëtare?   Gianluca Pila është mbështetur mbi një parmak, veshur me kapelen prej kashte dhe këmishën me shirita blu dhe të bardhë, dhe kalon kohën duke u argëtuar me celular. Me çfarë mund të merret tjetër një gondolier i papunë? “Të vetmit njerëz që përdorin gondola vijnë për një ditë të vetme nga qytetet pranë”, thotë ai i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of