Perpara me hapa te vegjel

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Në numrin e kaluar ju bëmë një përshkrim të shkurtër të Qendrës Kombëtare të Regjistrimit në një nga ditët e para të jetës. U kthyem përsëri pas inaugurimit zyrtar. Patëm rast të shihnim se Qendra ka hedhur disa hapa të rëndësishëm përpara. Brenda Qendrës kishte më shumë rregull. Personave të interesuar iu ishin shpërndarë numra dhe nuk shihje radhë të gjatë te dera. QKR kishte afishuar të gjitha shërbimet që ofronte, dhe listën e dokumenteve që duheshin paraqitur për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of