Perplasja per naften e peshkimit

30/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Ministria e Mjedisit kundërshton atë të Financave për skemën e rimbursimit të naftës për peshkatarët. Ministria e Mjedisit nuk është dakord me propozimin e Ministrisë së Financave për rimbursimin e akcizës së naftës për peshkatarët. Sipas z.Roland Kristo, drejtor i Drejtorisë së Politikave të Peshkimit në Ministrinë e Mjedisit, kjo skemë është e papërshtatshme dhe do të vendosë në pozitë të vështirë peshkatarët. Ministria e Mjedisit propozon një skemë më të thjeshtë dhe më liberale, që, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of