Përse makthi grek është larg mbarimit

03/09/2018 11:35 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintGreqia nuk është më nën tutelën e institucioneve europiane dhe FMN. Komente optimiste të shumta përshëndetën lajmin. Pikëpamje që eseistja eurokritike, Coralie Delaume nuk e mbështet, në një intervistë për Figarovox. Për të, situata sociale e vendit mbetet e rënduar dhe e ardhmja ekonomike e financiare e Greqisë është shumë e errët   FIGAROVOX – Që nga 20 gushti 2018, Greqia nuk është më nën tutelën e Bashkimit Europian dhe FMN-së. A ishte me të vërtetë një “ditë historike”, siç […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of