Personaliteti dhe puna e perkryer

29/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Si kuptimi i temperamentit tuaj do t’ju çoje drejt nje pune me te suksesshme dhe me shperblyese Shume teste personaliteti kryhen sot dhe i vene ekspertet gjithnje ne mendime. Ndersa ata jane te kujdesshem qe keto instrumente nuk duhet te perdoren per te krijuar klishe te vetvetes dhe te personave te tjere, ose t’i bejne njerezit te kufizohen rreth mundesise se tyre per te ndryshuar, ekspertet mendojne se ato jane te domosdoshme per t’i bere njerezit te kuptojne preferencat […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of