Pertej rritjes se pagave

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Eksperte te ekonomise flasin per revisten “Monitor” lidhur me rolin qe duhet te kete qeveria ne ruajtjen e stabilitetit te çmimeve Rritja e çmimeve gjate muajve te fundit ka vene ne veshtiresi shume familje shqiptare, qe jane perballur me nje shtrenjtim te ndjeshem te artikujve baze te konsumit. Per nje vend me te ardhura mesatare te uleta, siç klasifikohet Shqiperia, qytetaret e vuajne shpejt nje situate te tille dhe natyrshem i kthejne syte nga qeveria, duke […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of