Pese operatore celularer

05/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postave (AKEP) ka nisur zyrtarisht procedurat per dhenien e licencave te reja te telefonise se levizshme ne vend Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postave (AKEP) ka nisur fazen e konsultimit publik lidhur me kushtet e perdorimit te brezave perkatese te radiofrekuencave qe do t’i ofrohen operatoreve te rinj, konkretisht brezat E-GSM dhe GSM 1800. Synimi kryesor i konsultimit eshte te vleresohet niveli i interesit te investitoreve te mundshem dhe te merren […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of