Pesimizem i biznesit

01/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Sondazhi global i drejtoreve te financave (CFO): Renie ekonomike ne 2008, asnje permiresim deri ne 2009 –         Asnje permiresim ekonomik nuk pritet deri ne fund te vitit 2009; –         Inflacioni deri ne 3%; –         Tregjet e huave dhe kostoja e punes perbejne shqetesimet kryesore.   Optimizmi ne radhet e drejtoreve te financave (CFO) ne Shtetet e Bashkuara ka pesuar renie, ku pjesa me e madhe e tyre jane shprehur se ekonomia aktualisht eshte duke perjetuar nje renie ekonomike ose […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of