Pionierët më interesantë të teknologjisë së gjelbër për vitin 2021

28/06/2021 1:40 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Një përzgjedhje e disa prej pionierëve të teknologjisë së gjelbër më inovativë dhe interesantë. Nga fluturimi me emetime zero te të dhënat satelitore për të verifikuar ripyllëzimin   Lista e pionierëve të teknologjisë për vitin 2021 e World Economic Forum sapo është publikuar, me një gamë të larmishme dhe gjithëpërfshirëse. Këtë vit përfaqësohen 26 vende, me El Salvadorin, Etiopinë dhe Zimbabve që shfaqen në klasifikim për herë të parë. Nga 100 kompani, më shumë se një e treta janë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of