“Pjesa më e goditur në strukturën e shpenzimeve familjare do të jenë blerjet e luksit”

11/05/2020 12:22 PM 0 komente

Flet Genti Çela, drejtor i shitjeve në kompaninë “Marketing & Distribution”, pedagog në departamentin e menaxhimit në Fakultetin Ekonomik   Pandemia fillimisht ndryshoi prioritetet e blerësve, duke u fokusuar më shumë te produktet e sigurisë shëndetësore. Ndërsa shkurtimi i vendeve të punës apo reduktimi i të ardhurave solli goditje te struktura e shpenzimeve familjare sidomos për produkte dhe shërbime luksi. Genti Çela, drejtor i shitjeve në kompaninë “Marketing & Distribution”, njëkohësisht edhe pedagog në departamentin e menaxhimit në Fakultetin Ekonomik, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of