Plakja e audiences se medias

24/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintShikuesit, degjuesit dhe lexuesit po plaken me shpejtesi. Cuditerisht, kompanite mediatike nuk e shikojne kete gje si nje katastrofe Disa vite më parë, “Universal Music Group” vuri re një boshllëk në treg. Po sikur të hidhej në treg një CD për njerëzit të cilët u rritën gjatë viteve 1950 dhe që donin të ridëgjonin muzikën pop të rinisë së tyrer Kjo ide solli së bashku këngë të artistëve anglezë dhe amerikanë, si të njohur (Buddy Holly, Roy Orbison), ashtu edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of