PLUS, operatori me i ri celular, sponsor zyrtar i Kombetares

05/09/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPer here te pare ne historine e saj, Kombetarja shqiptare e futbollit mbeshtetet nga biznesi shqiptar per sezonin e Euro 2012 Kompania më e re celulare, PLUS, do të jetë për sezonin e Euro 2012 sponsori zyrtar i skuadrës kombëtare të futbollit shqiptar. Lajmi u bë i ditur javën e kaluar nga Federata Shqiptare e Futbollit dhe nga kompania PLUS, titullarët e së cilës nënvizuan se për herë të parë, ekipi ynë kombëtar mbështetet financiarisht nga një kompani tërësisht shqiptare. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of