“Polakët po largohen prej çmimeve, duhet të zgjasni më shumë sezonin”

09/09/2019 8:24 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMaciej Sokalski, koordinator i Shitjeve për Agjencinë “Rego-Bis”, Poloni   Turqia ka qenë destinacioni kryesor i polakëve këtë vit. Më pas renditet Greqia e Bullgaria. Shqipëria ka humbur shkëlqimin e vet si paketë, sepse është bërë më e shtrenjtë. Maciej Sokalski, koordinator i Shitjeve për Agjencinë “Rego-Bis” në Poloni dhe rezident në Durrës, në një intervistë për “Monitor” shprehet se nëse çmimet do të shtrenjtohen edhe më shumë, rreziku që të ketë më pak polakë është i dukshëm. Në lidhje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of