Posta pa progres

17/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Përgatiti: J. Braja Komisioni Europian kritikon sherbimet postare. Debatet per liberalizimin dhe privatizimin e postes “Nuk eshte shenuar asnje progres i metejshem ne fushën e sherbimeve postare”, eshte nje nga perfundimet e raportit të fundit të Komisionit Europian për Shqipërinë. Raporti që bën një monitorim të progresit në të gjitha fushat ka qenë kritik edhe përr postën duke kërkuar reforma të mëtejshme për shërbime më të mira dhe çmime më të lira për klientët. Sipas raportit, puna përgatitore për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of