Potenciale te dobeta

20/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintCmimet e larta ne treg kane rritur interesin per eksporte, por pengesat per prodhimet shtazore dhe marketingu i dobet i produkteve bujqesore do te beje qe bujqesia shqiptare te fitoje shume pak nga cmimet e favorshme Nga Albana MUCAJ Viti që solli çmime të larta për konsumatorët duhet të jetë i mbarë për prodhuesit e produkteve bujqësore, për përpunuesit dhe tregtarët. Por në Shqipëri, ata që do të përfitojnë nga çmimet e favorshme si për të tregtuar në vend edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of