Potenciali i pashfrytezuar

27/02/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTurizmi dimeror, ose sic njihet ndryshe si turizmi i rbardher, vazhdon te jete i pashfrytezuar ne vendin tone. Maqedonia dhe Mali i Zi mbeten destinacionet me te preferuar per ski, ndonese numri i vizitoreve shqiptare ka pesuar ulje. Rreth 15 milione euro vleresohet te kene dale nga shqiptaret e pasionuar pas turizmit dimeror drejt ketyre vendeve vetem gjate tre muajve te fundit Nga Elona Gusmari Shqipëria ka një përhapje të gjerë të peizazheve dimërore, por shumë pak prej tyre arrijnë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of