Pozicioni / 4 kandidatë për drejtor të INSTAT

10/02/2020 8:02 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintQeveria do të përzgjedhë drejtorin e përgjithshëm të INSTAT-it mes katër kandidaturave që kanë shprehur interes dhe plotësojnë kriteret. Në një njoftim të fundit, Kryeministria bën të ditur se, në mbështetje të pikës 10, të vendimit nr.669, datë 7.11.2018, të Këshillit të Ministrave, “Për miratimin e procedurave, të kritereve të vlerësimit dhe afateve të njoftimit për përzgjedhjen e kandidaturave për t’u emëruar në pozicionin “Drejtor i Përgjithshëm i Institutit të Statistikave””, aplikantët që plotësojnë kriteret e përcaktuara në pikën 5, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of