Prane biznesit

04/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Interviste me z.Pekhan Isipek, drejtor i Grupit te Bankingut Tregtar dhe Korporatave ne Banken Kombetare Tregtare. Cilat jane kushtet qe ofron banka juaj per kredite per biznesr Sa eshte shuma maksimale qe financoni, sa eshte intervali i perqindjeve te interesit, afati i shlyerjes, kushtet per garancite etj.r Bazuar ne projektin dhe ne llojin e aktivitetit, banka jone ofron te gjitha llojet e kreditimit te biznesit, nga llojet klasike te kreditimit e deri te financimet e projekteve. Me perjashtim […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of