“Prania e markave i shërben pozitivisht tregut, gjetja e stafit do të jetë sfidë”

19/10/2020 9:14 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintOlsi Çukaj, Zëvendëspresident i “BOLV Group”   Rritja e numrit të markave ndërkombëtare të hotelerisë në kryeqytet nuk e shqetëson zëvendëspresidentin e “BOLV Group”, Olsi Çukaj, i cili thekson se kjo shton konkurrencën. Ai shprehet se në fazën kur të kthehet normaliteti dhe strukturat të nisin aktivitetin në sektor, për tregun do të jetë sfidë gjetja e stafit të kualifikuar për këtë lloj shërbimi.   Pse keni zgjedhur ACCOR për ta pasur si partner në zgjerimin tuaj në sektorin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of