Prekje indiane ne nje gote shampanje

12/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Gjithçka në këto festa nis nga zbukurimet. Krijimi i një ambienti të ngrohtë, kuruar me shije dhe në mënyrë tradicionale do t’i bënte këto ditë te fundit te vitit te dukeshin me te prekshme. “Orient House” ju fton të prekni dhe të bëni tuajën zbukurimet e shumëllojshme, duke filluar nga babagjyshat e Vitit të Ri, të cilat janë nga më të këndshmit në diversistetin e tyre. çmimet e tyre variojnë nga 2,000 lekë deri në 8,000 lekë. Një risi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of