Presim të bëjmë edhe një blerje tjetër gjatë këtij viti

30/03/2015 11:35 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet z. Gazmend Kadriu, Drejtor i Përgjithshëm i Union Bank dhe nënkryetar i Shoqatës së Bankave Kjo blerje do të jetë momenti më i rëndësishëm dhe më impaktues, për bankën tonë, jo vetëm për vitin 2015 por edhe për më gjerë   Si e vlerësoni ecurinë e sistemit bankar dhe të bankës tuaj në vitin 2014? Viti 2014 mund të vlerësohet një vit i mirë për sistemin bankar shqiptar. Kjo sidomos gjykuar në krahasim me vitet e mëparshme. Ato vite, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of