“Produktet bazë të shportës, konsumatorët i duan shqiptare” 

07/06/2021 11:13 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintRobert Hoxha, përfaqësues i rrjetit të supermarketeve “Big Market”   Konsumatorët parapëlqejnë që produktet kryesore të shportës t’i marrin marka shqiptare. Robert Hoxha, përfaqësues i rrjetit të supermarketeve “Big Market”, thotë se preferenca varet gjithmonë nga konsumatori, mundësia e tij për të shpenzuar, mundësitë që ofron tregu, si dhe lloji i produktit.   Si e shihni sjelljen e konsumatorëve kundrejt produkteve që blejnë? A ka ndryshuar ajo nën efektin e pandemisë?  Kohët e fundit, klientët janë bërë më të ndjeshëm […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of