Produktet me te shtrenjta per kujdesin e lekures

10/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kremrat antirrudhë, serumet dhe solucionet për fytyrën janë bërë shumë popullore, ndërsa njerëzit përpiqen të ruajnë rininë e tyre. Janë gjithashtu produktet më të shtrenjta kozmetike. Prodhuesit e tyre mund t’ju bëjnë të besoni që këto produkte janë studiuar dhe testuar po aq shumë sa barnat farmaceutike, por, zakonisht, ata testohen vetëm me një eksperiment provë para se të dalin në treg. Produkti më i shtrenjtë është Serumi Vuluminoz RéVive’s Intensité. RéVive u themelua nga dr. Gregory Bays Brown, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of