Profile-gruaja ne biznes: Fasonistet e Beratit

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të dyja gratë nga Berati iu futën biznesit të ‘fason’-it për të sfiduar dhe fituar. Pas eksperiencave të ndryshme, i hynë një rruge pa ditur se do të ishte shumë e lodhshme. Tani, pas shumë vitesh e dinë mirë se në fund të fundit ia ka vlejtur, sepse ndihen të suksesshme, ia kanë dalë të përballojnë sfidat dhe të ecin përpara. Nuk janë pjesë e krizës së ‘fason’-it si shumë të tjerë. Janë lidhur direkt me të huajt, pa  […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of