Programe zhvillimi per fshatrat malore

25/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Ilir Beqiri ne Shemri te Kukesit punon token e tij prej 3 dynymesh, qe me ardhjen e demokracise. Ai tregon se asnjehere nuk ka degjuar per programe zhvillimi dhe nuk ka perfituar ndihme financiare apo teknike. Megjithate, projekte te ndryshme te huaja apo te financuara edhe nga qeveria tregojne se  kane punuar gjate ketyre viteve ne fshatrat e zonave malore dhe sot shume prej tyre vleresojne te kene kaluar nga faza e investimeve dhe nderhyrjeve urgjente […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of