Programet Televize

27/09/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Programet “TV KLAN” Opinion Blendi Fevziu E hënë deri të enjte 22.00 dhe 21.00 Emision i konceptuar me 4 puntata, në fokus ngjarjet dhe personazhe të ditës ose debate politike çmimi 30 sek/ spot 90,000 lekë E Diela shqiptare Ardit Gjebrea E diel 15:30-16:00 dhe 17:00 – 17:10. Do të përmbajë argëtim, informacione, humor, por edhe Këngën Magjike. çmimi 30 sek/ spot 69,000 lekë Njerëz të humbur Aida Shtino E premte, ora 21:00 Emision social, një procesi të gjatë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of