Pronaret leshojne terren

30/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Biznesmenet shqiptare duket se po lodhen duke menaxhuar cdo gje vete ne kompanite e tyre. Shume ndiejne nevojen qe trua kalojne kompetencat drejtuese menaxhereve, por ende pak e bejne. Ekspertet: Ndani pronen nga menaxhimi, sa nuk eshte vone Nga Laura Cela Rritja e vazhdueshme e bizneseve shqiptare, si dhe zgjerimi i tyre në të tjera biznese, duket se po i “lodh” çdo ditë e më shumë pronarët e tyre. Shtimi i të ardhurave, i vartësve, kompetencave etj., jo vetëm […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of