Pronesia pa intelektuale

25/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana LAKNORI* Pse mungon nje strategji kombetare per Pronesine Intelektuale ne Shqiperir Disa opinione mbi projektligjin e ri te Pronesise Intelektuale Revista Monitor mirepret debatin lidhur me projektligjin e ri te pronesise intelektuale dhe sugjerimeve lidhur me nje strategji kombetare per Pronesine Intelektuale ne Shqiperi Te behesh pjese e komunitetit europian, do te thote te plotesosh standardet e kerkuara dhe te plotesuara nga te gjitha keto vende anetare, apo edhe kandidate per te hyre ne Bashkimin Europian (BE). […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of