Pse kaq shumë pesimizëm!

29/06/2020 9:21 AM 0 komente

Shqiptarët, me varfërinë më të madhe në rajon, nuk i përballojnë faturat, ushqimet, veshjet, nuk arrijnë të ngrohin shtëpitë, 64% nuk ikin dot për pushime Nga një anketë e Këshillit të Kooperimit Rajonal doli se shqiptarët janë populli me pamundësitë më të mëdha për të paguar faturat mujore të dritave dhe ujit, për të paguar qiranë, për të siguruar ushqimet e nevojshme, ngrohjen e shtëpive dhe për të kaluar pushimet një javë jashtë vendit, ndër 5 vende të tjera të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of