Video News Monitor

Pse po rriten çmimet e paketave turistike në vend?

20/07/2021 10:00 AM 0 komente

Që në nisje të sezonit veror, turistët shqiptarë dhe të huaj, kanë vizituar Shqipërinë, nga veriu në jug. Por, javët e fundit raportohet një rritje e lehtë e çmimeve. Çfarë ka ndodhur? Për të na folur rreth kësaj çështjeje, kemi ftuar në Monitor Brief Insight, drejtuesin e agjencisë turistike Union Travel, z. Sokol Dodbiba.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of