Video News Monitor

Pse po shtrenjtohen çmimet e apartamenteve në Sarandë?

29/04/2021 2:21 PM 0 komente

Nuk ndalet rritja e çmimeve të apartamenteve në Sarandë. Për ndërtimet e reja këtë vit çmimet e shitjes nisin nga 1,200 euro dhe variojnë 2,500 deri në 4,000 euro për metër katror.

Po cila është kërkesa për prona në qytetin bregdetar? Kush po i blen këto apartamentet? Për të folur rreth këtyre çështjeve i ftuar në Monitor Breif Insight është z. Eron Çumani, drejtuesi i një prej agjencive imobilare në Sarandë.  Detajet i gjeni në intervistën e plotë.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of