Publicitet nga SMS-te

01/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shqiperia eshte nje vend ne tranzicion, nje vend ne zhvillim qe perben nje interes shume te madh per kompani te huaja dhe prestigjoze per te zgjeruar tregun e tyre ketu ne Shqiperi. Arsyeja nuk eshte vetem te qenit vend ne zhvillim por edhe vete atmosfera qe ndihet sapo hyn ne Tirane, kaq shume njerez ne levizje, kaq shume deshire per te punuar dhe kaq shume biznese qe duan te zgjerohen dhe te dalin jashte atyre kufijve standard te nje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of