Publiciteti me e-mail

26/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Landa Grembi Mesymja e postave elektronike me mesazhe reklamuese te çfaredolloji po behet nje fenomen i perhapur dhe ne Shqiperi Perparesite Jane forma te reja reklamimi te shpejta, pak te kushtueshme duke i krahasuar me reklamat e formave te tjera si televizioni dhe radio vendore apo kombetare, gazeta te perditshme apo periodike Problemi Por natyrshem gjithsecilit nga ne i lind pyetja: po mua kush me mori leje qe te me vijne keto reklamar A jane te kontrolluara keto […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of