Puke-Theth, gati strategjia e zhvillimit te turizmit

06/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga Laura Cela Në më pak se 100 kilometra nga Tirana ndodhen disa nga zonat më të bukura të vendit – Boga, Razma, Vermoshi, Thethi, Puka, të cilat u bënë “shkas” për të mbledhur drejtues të zonës dhe përfaqësues të organizatave joqeveritare, me qëllim zhvillimin e turizmit të qëndrueshëm në këtë zonë. Turi treditor në Veriun e Shqipërisë, që ato ditë ishte i mbuluar nga dëbora, shërbeu për të prezantuar planin afatgjatë të zhvillimit të turizmit në këto zona, por […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of