“Puna në distancë rezultoi produktive”

08/03/2021 12:15 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Valbona Zeneli, Drejtore e Divizionit të Burimeve Njerëzore, Raiffeisen Bank Shqipëri   Bankat ashtu si çdo sektor tjetër u përshtatën me kushtet që imponoi pandemia dhe këtu përfshihej edhe marrja e masave shtesë për distancat, në degët ku punohej, apo përshtatja online aty ku ka pasur mundësi. Valbona Zeneli, Drejtore e Divizionit të Burimeve Njerëzore Raiffeisen Bank Shqipëri, pohon se 70 për qind e stafit punon në zyra, ndërsa pjesa tjetër në distancë dhe kjo pritet të vazhdojë edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of