Pushimet larg krizes

04/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKur ka me shume liri per te udhetuar, kur ofertat jane te larmishme, jashte Shqiperise pritet te ngrene dolline e fundvitit me shume shqiptare. Cilat jane ofertat kryesore te agjencive turistike dhe prirjet e shqiptarever Nga Albana MUCAJ Kur temperaturat po ulen, klima e festave fillon të ngrohë dëshirat e shqiptarëve për të udhëtuar. Por ky fundvit pritet të jetë i pakrahasueshëm me udhëtimet e fundvitit 2009. Liberalizimi i vizave parashikohet të shumëfishojë fluksin e shqiptarëve që do të udhëtojnë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of