Qe te mos pengoni karrieren tuaj

15/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pa asnje dyshim, te ecesh perpara ne karrieren tende ka shume te beje me aftesite tuaja dhe me kontributin qe jepni ne pune. Por, gjithashtu varet dhe nga menyra se si perceptoheni nga koleget tuaj dhe menaxheret. Pershtypja qe ju lini tek te tjeret mund te ndikoje ndjeshem ne perparimin tuaj personal. A po ndermerrni hapat e duhur, apo ne menyre te pavetedijshme po sabotoni vetvetenr Me poshte jane 5 menyra se si mund te rrezikoni emrin personal dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of