QKR, bilancet shtyhen deri ne 15 shtator

02/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Në aktivitetin e saj QKR po has dhe disa mospërshtatje me ligjin e “Procedurave Tatimore” Intervistë me Drejtorin e Qendrës Kombëtare të Regjistrimit, Tomi Kola Qendra e Kombetare e Regjistrimit ka shenuar nje rritje te ndjeshme te aplikimeve per biznese te reja si dhe veprimeve te ndryshme te ndryshimit te statusit te bizneseve etj, qe prej krijimit te saj gati nje vit me pare. Pikerisht qellimi i ngritjes se saj ishte lehtesimi i procedurave te nisjes se nje biznesi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of