QKR, pse propozoi ndryshime

26/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga E. Bedalli Miratimi i ligjit të procedurave tatimore ngjalli jo pak debate, si për formulimin e disa neneve, ashtu edhe për zgjidhjen që i jepnin disa aspekteve të marrëdhënieve mes shtetit dhe tatimpaguesve. Përfaqësuesit e biznesit në atë kohë parashikuan edhe ngërçe në zbatim. Por duket se në vështirësi me këtë ligj hasi edhe një prej institucioneve që kishte lidhje të drejtë me biznesin, Qendra Kombëtare e Regjistrimit. Në dyert e këtij institucioni kanë mbërritur shumë ankesa, kryesisht […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of