Qytetare e pandalshme

25/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Një SUV i vogël që rritet: mjafton të shohësh këtë Terios për të kuptuar për çfarë po flasim. Kjo  makinë ngjan më një fëmijë të vogël që duke parë të rriturit fillon të imitojë mënyrën e sjelljes dhe veshjen e tyre duke u munduar sa më shumë të ngjajë si e madhe. Kur themi që është rritur, nuk flasim vetëm për përmasat e jashtme, por edhe për aspektin mekanik e cilësor. Edhe pse me pak centimetra, tashmë makina e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of