Range Rover Evoque

23/07/2012 10:23 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBaby Range Markë fisnike, design modern, mundësi praktikisht e pafund për personalizime, madje edhe argëtuese në timon: modeli më i vogël i gamës Range Rover synon të arrijë suksesin duke imituar strategjitë e marketingut të aplikuara nga Mini dhe Fiat 500. Prezantimi zyrtar i modelit përfundimtar do të bëhet në qershor dhe më tej, në shtator, makina do të vijë edhe në konçesionarët në Shqipëri. Ose mbase duhet të themi se “do të pushtojë” konçesionarët, duke qenë se vetëm gama […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of