rAnkthir i biznesit

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Biznesmenët, njerëzit që luhaten mes fitimit që s’të fal dhe faljes e dashurisë njerëzore. Njerëzit me pluset dhe minuset që iu fal profesioni i tyre. Jane te gjithe te prekur nga amok-u i punes se tyre, qe i ngre dhe udheheq te mberrijne te paret ne zyre dhe te largohen te fundit, duke i mbledhur gjithmone nata ne shtepi prane familjeve. Sakrifikojne dhe fundjava apo pushime te plota me familjet e tyre, nese nje telefonate pune u kerkon te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of