rBisedatr mes 4 kompanive

06/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Rritet edhe më shumë konkurrenca mes operatorëve, tani pas hyrjes në treg të “Plus”. Iku koha e të ardhurave të majme, sot luftohet me çdo minutë e SMS Duket se viti 2008 do të mbahet mend gjatë për kompanitë celulare, si periudha me nivelin më të lartë të të ardhurave. Në atë vit operonin në vend tri kompani, por që realisht, AMC dhe “Vodafone” zotëronin 99 për qind të tregut, ku të ardhurat në total iu afruan rekordit 50 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of