rBiznesr vullnetar

19/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Artan Gjata -Me vullnetare shqiptare dhe te huaj, qe ndertojne shkolla dhe ujesjellesa ne zonat me te varfera te vendit-   "Ishte shkurt 2006. Ishte nje nga ditet me te ftohta te atij dimri. Shiu binte me rrebesh ne çatine e shkolles 9-vjeçare ne Cudhi Zall ne Malesine e Krujes, 6 kilometra nga pika turistike e Qafe Shtames. Nuk kishte dallim ne ishe jashte shkolles, apo brenda, shiu hynte njesoj, sa edhe çadrat i mbajtem hapur si brenda […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of