rColliersr: Asnje rritje cmimi per zyrat

09/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura Cela Ndonëse hapësirat e lira për zyra po rriten nga viti në vit në Shqipëri, çmimi i qirave të tyre nuk po pëson të njëjtin trend. Kompania e real-estate “Colliers International Shqipëri”, konfirmon se stoku i zyrave të klasit A, B+ dhe B në Tiranë përbëhet nga 63,400 m² dhe oferta për zyra nuk ka pësuar ndonjë ndryshim që nga futja e “ABA Business Center” në gjashtëmujorin e parë të 2009-s. “Gjashtëmujori i parë i 2010-s shënoi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of