Reagimi zyrtar i Ministrisë e Infrastrukturës dhe Energjisë:

29/01/2018 5:41 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintE çuditshme që bizneset më të suksesshme shqiptare hezitojnë për të përmbushur parimet e tregut   Në një prononcim zyrtar për “Monitor”, pas shqetësimit të ngritur nga bizneset dhe operatorët e tregut për ngërçin e furnizimit me energji të subjekteve që furnizohen nga tensioni 35 kv, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë tha: “Vazhdimi i reformës për liberalizimin e tregut të energjisë është një detyrim ligjor, i cili sigurisht që has edhe në vështirësitë e veta në hapat e parë të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of