Recesioni ndryshon zakonet e te blerit

23/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  “Ne nuk do ta lëmë situatën të na ikë nga duart”, nguli këmbë Bob McDonald, shefi i “Procter & Gamble” (“P & G”), në takimin vjetor të aksionerëve të kompanisë më të madhe të mallrave të konsumit, më 12 tetor. Ai premtoi se “P & G” ishte ende në rrugën e duhur për të pasur 5 miliardë konsumatorë deri në 2015-n. Por kjo është një luftë për prodhuesin e bebelinave “Pampers” dhe produktit të larjes së enëve “Fairy”. “Shumë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of