Receta per nxitjen e bujqesise

25/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ekonomikus Fermeret, huadhenia dhe subvencionet. Propozimi per skemen e nje “fondi garancie” per financimin e fermereve Propozimi, se fundmi, i Bankes se Shqiperise per Qeverine ne lidhje me zhvillimin e sektorit te bujqesise, ne sfondin e prirjes ne ngritje te çmimeve te disa produkteve jetike dhe, veçanerisht, te atyre produkteve qe ndikojne ne rritjen e çmimeve te produkteve te tjera, eshte nje sfide qe kerkon debatin e eksperteve bankare, eksperteve te financave publike, eksperteve ligjore etj., pa perjashtuar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of