Reformat ishin të improvizuara, nuk dhanë rezultate

19/06/2017 2:30 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint“Ku shkuan paratë e borxhit? Rritja e tij në një masë kaq të madhe, në rastin më të mirë është papërgjegjshmëri dhe mosprofesionalizëm, ndërsa në rastin më të keq, është abuzim, i cili duhet verifikuar nga organet përkatëse…”   Flet Panajot Soko, ekspert i politikave makroekonomike   Në një mbresë të parë, këto katër vite të kësaj qeverie klasifikohen si vite relativisht të dobëta për sa i përket performancës së ekonomisë dhe natyrisht, një meritë të madhe për këtë e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of